KONST / Litografier / Färglitografi 12354174
nr 1235 4174
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, 30/295. Signerad, daterad 2003. Motivet: 28x36
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:49:36
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare